BŁOGI RELAKS WE DWOJE nowość w ofercie Upiększarni

Data dodania: 2014-02-20

Zaproś swoją drugą połowę na niezapomniany, kameralny wieczór, podczas którego za sprawą Rytuału czekoladowego wprowadzimy Was w stan głębokiego odprężenia - ukoimy Wasze ciała i dusze. 

Ten senualny, ekskluzywny Rytuał, który nie tylko głęboko odżywi Wasze ciała, ale również pobudzi je do produkcji endorfin - tak bardzo porządanych w dzisiejszych czasach hormonów, to dopiero początek dobroci jakie gwarantujemy.

Czekoladowe przekąski oraz lampka wina w blasku świec będą dopełnieniem zmysłowego seansu, którego efekty zostaną uwiecznione podczas profesjonalnej sesji fotograficznej. Specjalnie dla Państwa zaproszona przez nas pani fotograf przeprowadzi sesję zdjęciową, podczas której uwiecznimy szczęśliwe chwile dwóch - zrelaksowanych i gotowych do podejmowania nowych wyzwań osób. 

Podczas gdy pani fotograf będzie rozmieszczać sprzęt niezbędny do wykonania zdjęć wysokiej jakości, Specjalistki Upiększarni przygotują twarze modeli wykonując makijaż dla dwojga. 

10 najpiękniejszych fotografii wykonanych tego wyjątkowego wieczoru zostanie uwiecznionych na płycie CD. W prezencie od zespołu Upiększarni każda para otrzyma dodatkowe, jedenaste zdjęcie oprawione w gustowną ramkę, która ozdobi niejedno wnętrze i będzie fantastyczną pamiątką na lata..