Medycyna estetyczna

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny - likwidacja blizn potrądzikowych, likwidacja zmarszczek, przebarwień. Zabieg trwa zależnie od powierzchni 5-40 minut. Wymagana ilość zabiegów 2-6 lub 1-3.

Mezoterapia laserowa

Mezoterapia laserowa – uszkodzenie naskórka laserem i wsmarowanie preparatu na porost włosów, przebarwienia, odmładzającego z retinolem lub oczyszczającego z wit. A. Należy wykonać około 5 zabiegów co 2 tygodnie.

Laserowe usuwanie włókniaków, brodawek, znamion, guzków, prosaków, żółtaków powiek

Laserowe usuwanie włókniaków, brodawek, znamion, guzków, prosaków, żółtaków powiek - komfortowy zabieg ze znieczuleniem (poza kurzajkami i włókniakami). Likwidacja problemu poprzez wypalanie lub odparowanie. Po włókniakach pozostaje tylko małe kropeczki/strupki.

Botox

Botox - wypełnienie zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej. Botulinę podaje się domięśniowo. Zabieg odbywa się bez znieczulenia i trwa około 5 minut. Efekt natychmiastowy. Nie boli.

Wypełnianie kwasem hialuronowym bruzd, fałd, powiększanie ust

Wypełnianie kwasem hialuronowym bruzd, fałd, powiększanie ust (zazwyczaj mieści się około 1ml.). Zabieg odbywa się pod znieczuleniem w formie kremu. Czas trwania około 15 minut. Jedyne przeciwwskazanie: ciąża.

Ultraskin - bezoperacyjny lifting i modelowanie twarzy

Ultraskin - bezoperacyjny lifting twarzy, redukcja zmarszczek, konturowanie twarzy, redukcja podwójnego podbródka, uniesienie brwi, podniesienie policzków. Zabieg trwa 30-60 minut. Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu i może się utrzymać nawet do 5 lat. Podczas zabiegu odczuwalne jest ...

Termoliftling frakcyjny Infini RF

Termoliftling frakcyjny Infini RF - zagęszczanie i ujędrnianie skóry, zmniejszenie widoczności porów, poprawa kolorytu skóry, spłycenie blizn. Zabieg trwa 20-30 minut, może mu towarzyszyć uczucie gorąca i punktowe krwawienie. Skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknieta tylko w dniu ...

Laserowe zamykanie naczyń

Laserowe zamykanie naczyń (procedura oraz ilość zabiegów jest zróżnicowana w zależności od rodzaju i wielkości naczynia). Zaczerwienienie i obrzęk ustępują po 12 godzinach od zabiegu. Konieczna konsultacja oraz wykonanie próby.

Laserowe fotoodmładzanie

Laserowe fotoodmładzanie skóry - likwidacja zmarszczek, przebarwień, naczyń, owłosienia i rozszerzonych porów.

Lunula Laser - leczenie grzybicy paznokci

Lunula Laser - leczenie grzybicy paznokci. Zazwyczaj wystarczają 4 zabiegi trwające po około 12 minut każdy. Terapia jest bezbolesna, laser zabija grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia bez uszkadzania paznokcia i skóry. Nie wymaga dodatkowego czasu na regenerację.

Depilacja laserowa

Trwałe usuwanie owłosienia z okolicy: twarzy, pach, nóg, bikini, pleców.

Porada dermatologiczna

Konsultacja dermatologiczna przed zabiegiem - bezpłatna (płatność 100zł do wykorzystania podczas wizyty z zabiegiem).