Makijaż wieczorowy

Rodzaj makijażu cechujący się większym zdecydowaniem w doborze odcieni, będący doskonałym dodatkiem do wysokich szpilek i wieczorowej kreacji. Przykuwa uwagę mocno zaakcentowaną oprawą oczu, zmysłowymi ustami, pokrytymi nabłyszczającą szminką w soczystym odcieniu, podkreślonymi różem kościami policzkowymi.

Bardzo popularną techniką wykonywania wieczorowego makijażu oczu jest tzw. Smookie eyes. Ta zdominowana przez czerń metoda, pozwala uzyskać intrygujący efekt, określany przez makijażystów mianem „przydymionego oka”.

Absolutnie hitową pozycją na liście kosmetyków, po które warto sięgnąć przed wieczornym wyjściem, jest rozświetlający puder do twarzy i ciała ze złocistym pyłem! Połyskujące, złote drobinki będą mienić się kusząco zarówno w blasku świec, jak i w migoczących światłach dyskotekowej kuli.

Zabieg makijażu wieczorowego wykonujemy, bazując na produktach profesjonalnych, selektywnych marek, m.in.  takich jak topowa marka Jane Iredale. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych fixerów - najwyższej jakości preparatów utrwalających, makijaż ten spełnia wysokie standardy wytrzymałości i gwarantuje nieskazitelny wygląd do samego rana! Nawet w ferworze całonocnych szaleństw na parkiecie make-up wieczorowy wygląda perfekcyjnie!

Wskazania:

  • chęć poprawy samopoczucia, komfortu psychicznego
  • chęć podkreślenia, wydobycia naturalnych atutów urody
  • chęć zakamuflowania niedoskonałości
  • potrzeba poprawy lub zmiany wyglądu przed ważniejszym wyjściem

Czas trwania zabiegu: ok. 45 minut