O nas

Nasza misja

„Bo wszystko, co najpiękniejsze jest jeszcze przed nami!” Takie motto przyświeca działalności naszej Upiększarni i każdego dnia staramy się je w pełni realizować. Zaczniemy od tego, że zawsze możesz na nas liczyć.

Doświadczenie, odpowiedzialność i zaufanie – te trzy wartości pomagają nam w podejmowaniu najtrudniejszych zawodowych wyzwań, a są to czasem: nietrafione tatuaże, niezbyt udane makijaże permanentne, zniszczona złą pielęgnacją skóra, a wreszcie – piękno nadszarpnięte poważną chorobą, jaką jest choroba nowotworowa. Takie wyzwania stawiamy sobie każdego dnia.

W Upiększarni oferujemy nie tylko usługi kosmetyczne, zaszczepiamy w każdej osobie wiarę w to, że co prawda w życiu bywa różnie, ale nigdy nie jest tak, aby nie można było uśmiechnąć się do jutra – u nas oderwiesz się od rutyny, problemów i trosk, odpoczniesz, otrzymasz solidną dawkę endorfin.

Niech w życiu zwycięża p i ę k n o. Zawsze i mimo wszystko.

Dorota Rybarczyk – mistrzyni w makijażu permanentnym, prekursor makijażu permanentnego w Polsce, trener i szkoleniowiec. Zapoczątkowała makijaż permanentny na rynku toruńskim u boku dr. Artura Makowskiego ponad 20 lat temu. Od 2010 roku prowadzi szkolenia indywidualne w kraju i zagranicą a od 2018 szkolenia grupowe. Dorota Rybarczyk wyszkoliła i zaraziła pasją do makijażu kilkadziesiąt linergistek, które do dziś pracują w zawodzie, a także zdobywają najwyższe miejsca w mistrzostwach makijażu permanentnego. Działaczka na rzecz kobiet.

Makijaż permanentny Long-Time-Liner®

Pracując właśnie tą metodą – Long-Time-Liner® – Dorota Rybarczyk zdobyła tytuł Mistrzyni Polski! Podczas Międzynarodowych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym (2004 r.) wykonała bezkonkurencyjny makijaż brwi, ust oraz powiek górnych i dolnych.

 

Long-Time-Liner® to niemiecka marka premium. Od początku istnienia, czyli od 1992 r., firma kładła nacisk na najwyższą jakość materiałów i usług, co bezpośrednio przełożyło się na wysoką jakość makijaży. Metoda gwarantuje Ci bezpieczeństwo w trakcie zabiegu oraz stwarza możliwość maksymalnej precyzji jego wykonania. Polecamy perfekcyjny makijaż, który sprawdzi się w każdych okolicznościach.

 

 

Bezpieczeństwo i higiena

Bezpieczeństwo naszych klientów od zawsze jest naszym priorytetem! Wszelkie wymogi sanitarne wymagane dla zapewnienia bezpieczeństwa naszych klientów, a także nas, stosujemy od początku działalności w ścisłej współpracy z nadzorem sanitarnym. O zasadach bezpieczeństwa i higieny w pracy kosmetologa piszemy w jednym z rozdziałów najnowszego podręcznika dla kosmetologów “KOSMETOLOGIA” TOM II

 

Otoczenie i udogodnienia

Bogactwo walorów Małej Nieszawki, przyjazny mikroklimat oraz odległość zaledwie 5 minut od Torunia zdecydowała o tym, że zapragnęliśmy upiększać właśnie w jednym z najbardziej zielonych terenów w Polsce.

 

Oprócz przepięknej przyrody oferujemy udogodnienia takie jak własny parking bezpośrednio przed budynkiem umożliwiający komfort także osobom starszym i niepełnosprawnym. Nasze nowoczesne, klimatyzowane pomieszczenia z widokiem na zieleń sprawią, że podczas upiększania poczujesz się jak na wakacjach! Lasy, unikatowe wydmy, chronione i rzadkie gatunki flory i fauny sprawiają, że Mała Nieszawka jest zieloną strefą “Lasów ochronnych wokół Torunia”. Upiększać w takim miejscu to przyjemność! Czy może być piękniej?  Fot.Daniel Pach

Skontaktuj się

Gabinet czynny

Poniedziałek-czwartek: 09:00 – 16:00

Piątek: 9.00 – 19.00

Sobota: 9.00 – 14.00

Umów wizytę